28 02 2010

Ücretsiz dikiş kalıpları

 

dikiş kalıpları
Merhaba bayanlar burdastyle sitesinden size bedava giysi kalıplarını sunuyorum.Mutfak önlüğü,çanta,elbise,buluz,gömlek ve pantolon kalıplarının bazılarını ücretsiz olarak kaydedip sizde kendinizi dikişle oyalayabilirsiniz.Ancak siteye üye olmanız gerekiyor.
İşte birbirinden güzel kalıpların yer aldığı site tıklayınız.

Ekim 4, 2009 | Kategori: Dikis kaliplari-modelleri | Yorum (0) : Yorum yaz!| Etiketler : giysi kalıpları, elbise kalıbı, pantolan kalıbı, gömlek kalıbı, patron, dikiş kalıpları, burdastyle

Kız çocukları için Elbise dikimi 6-12 Yaş

6–12 yaş çocukların okul çağıdır. Kız çocuk elbiseleri süslemeleriyle renk ve modelleriyle çocuğun hoşuna gidecek tarzda olmalıdır. Mevsimine göre kısa veya uzun kollu boydan elbiseler, büzgülü etekler rahatlıkla giyilebilir. Bu derste 6–12 yaş elbise üretimi için model analizi yapmayı, asgari çalışma talimatlarını, kalite nitelik formlarını, makine parkını oluşturmayı öğrenecek, dikim işlemiyle ilgili bilgileri, son ütü ve son kontrol işlemleriyle ilgili bilgileri bulacaksınız. Ayrıca çocuk elbisesi dikim ve süsleme tekniklerini öğrenerek farklı çocuk elbisesi modellerini dikebilme bilgi ve becerisini kazanacaksınız.

Pdf dosyasını açmak için tıklayınız

Not: PDF Dosyaları resimli belgelerdir. Açmak için Acrobat Reader Programı gerekir. Acrobat Reader indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Adobe Sitesinden indir
inndir.com sitesinden indir 
Yeniprogram.gen.tr Sitesinden indir
Download.com sitesinden indi

2248
0
0
Yorum Yaz